Tootmise automatiseerimise peamised eelised

Automaatika on protsess, millega tootmistööstuses seadistatakse tööstusmasinad automaatselt teostama selliseid ülesandeid nagu näiteks keevitamine, materjalide käsitlemine, pakendamine, virnastamine, jaotamine, lõikamine jne. Riistvara ja tarkvara automatiseerimine tõstab tootlikkust, ohutust ja kasumlikkust. Automatiseerimisel on palju eeliseid, kui seda tehakse õigesti. 

Tootmise automatiseerimise eelised:

  • Vähendab tootmiskulusid – kiire investeeringutasuvus kaalub seadistamiskulud üles. Kõik järgnevad automatiseerimise eelised vähendavad tootmiskulusid.
  • Tööetappide lühenemine – kulusäästlik tootmisliin on efektiivsuse tõstmisel äärmiselt oluline. Robotid suudavad teha tööd järjest kauem aega ning ka kiiremini, tõstes sellega tootmismahtusid.
  • Kõrgem kvaliteet ja suurem usaldusväärsus – automaatika on täpne ja korratav. See tähendab, et toode valmib iga kord samade tehniliste näitajatega ja sama protsessi abil. Roboteid ei ole tarvis tihti remontida.
  • Mõistlikum põrandapinna kasutus – tootmisliini osade automatiseerimise abil vajalikku tööala vähendades saate põrandapinda kasutada muudeks toiminguteks ja muuta tööprotsessi sujuvamaks.
  • Vähem jäätmeid – robotid on nii täpsed, et kasutatava tooraine kogust saab vähendada, vähendades sellega ka jäätmekulusid.
  • Säilivad kohalikud töökohad – selle asemel, et viia ettevõtte väiksemate tööjõukuludega asukohta, saab mõned peamised tööprotsessid automatiseerida. See tõstab tootlikkust ja suurendab ka kasumit, nii et saate ettevõttega praeguses asukohas edasi toimida.
  • Säilib konkurentsivõime – töörežiimide lühenemine ja kulude vähenemine meelitavad ligi rohkem kliente. Automatiseerimine tagab kõrgeima tootlikkuse madalaimate kuludega.

Kuidas alustada tootmise automatiseerimisega?

Kui kaalute oma tootmisliini osade automatiseerimist, säästate aega ja raha, kui teete selleks koostööd vastavat teenust pakkuva ettevõttega. Meie saame teid abistada automatiseerimiseks vajalike otsuste langetamisel. Võtke meiega ühendust ning esmalt arutame läbi teie tootmisprotsessi, seadmed, tooted ja teie ettevõtte vajadused. Oleme spetsialiseerunud tööstusrobotitele ja saame aidata teie ettevõttes protsesse automatiseerida.

WordPress Image Lightbox